BRABUS 600

Veledílo moderního luxusu.

Rádi bychom Vám představili zbrusu nový BRABUS 600, založený na bázi vozu Mercedes-Maybach S580. Mistrovské dílo moderního luxusu podtržené výrazným, typickým wow faktorem BRABUS.

DESIGN A EXTERIÉR

Překvapující. Sofistikovaný. Vogue.

Kolem extravagantní karoserie přibyla řada stylových odhalených karbonových prvků, jako je přední spoiler BRABUS, vložky předního nárazníku BRABUS a na míru vyrobený zadní difuzor BRABUS dodávají modelu BRABUS 600 jeho nezaměnitelný charakteristický vzhled.

Na milimetr přesné emblémy BRABUS Masterpiece integrované na D-sloupcích a předních blatnících ve shodě s výraznými glazovanými ozdobnými prvky BRABUS „Shadow Chrome“ přetvářejí základní chrom a zvýrazňují jedinečný vzhled limuzíny.

SÍLA A ZVUK

Navrženo k překonání.

BRABUS 600 zrychlí z 0 na 100 km/h za pouhé 4,5 sekundy díky jeho 4.0 litrovému motoru V8 s dvojitým přeplňováním turbodmychadlem o výkonu 441 kW / 600 k. O sofistikovaný přenos síly 800 Nm se stará devítistupňová automatická převodovka, kterou lze řadit automaticky nebo manuálně – to vše dle libosti řidiče.

KOLA A ODPRUŽENÍ

Kovaný výkon.

Aby podtrhl svůj mimořádně elegantní charakter, je BRABUS 600 vybaven 22palcovými kovanými koly BRABUS Monoblock M „Platinum Edition“.

Nejmodernější výrobní procesy a také charakteristická povrchová úprava „Shadow Grey“ zajišťují nezaměnitelný vzhled a maximální sílu. Světlou výšku lze snížit až o 20 milimetrů prostřednictvím jednotky BRABUS SportXtra.

INTERIÉR

Mistrovské dílo předefinované luxusem.

Jedinečný design kůže „Tyrkysová modrá“ propracovaný do posledního detailu zaujme svým dokonalým povrchem, doplněným speciálním vzorem prošívání BRABUS „Diamantová mušle“ a černým lemováním na sedadlech, ozdobných prvcích a podlahových rohožích, které jsou rovněž čalouněné tou nejjemnější kůží.

V zadní části kabiny se nachází dvě prvotřídní sedadla s četnými komfortními funkcemi, jako je nastavení více obrysů, paměť, integrované odvětrávání a vyhřívání sedadel. Tyto sedadla nabízejí výjimečný komfort na palubě ve velkém stylu.