BRABUS 800 – na základě MERCEDES-MAYBACH GLS 600

BRABUS 800 – duch moderního luxusu

11.11.2021 – Se zcela novým BRABUSem 800, postaveným na základě Mercedes-Maybach GLS 600, nastavujeme nové standardy stran úprav a pozornosti k detailu. Toto mimořádné SUV svým jedinečným stylem otevírá novou kapitolu moderního luxusu a nabízí to nejlepší pohodlí. Je to definitivně luxusní SUV, vyzařující sebevědomou eleganci, zážitek z jízdy na zcela nové úrovni a dechberoucí vzhled. Je to mistrovská třída vášnivého řemesla definovaného exkluzivitou a individualitou. Je to váš domov daleko od domova; elegantní místo pro práci, odpočinek a zážitek ze života na cestách jako nikdy předtím.

S BRABUSem 800 se stanete hlavní událostí – připraveni vyrazit na červený koberec ve velkém stylu! Exkluzivní design BRABUSu 800 nově definuje náš charakteristický koncept exteriéru v kombinaci s vysoce kvalitními karbonovými prvky. Kolem extravagantního podvozku stylové aerodynamické díly, jako je nová přední maska ​​BRABUS a vložený díl zadního difuzoru, přetvářejí klasický vzhled Maybachu tím, že vnášejí smysl pro rezolutní atletiku. Tyto klíčové prvky dále snižují vztlak nápravy při vysokých rychlostech, což vede k dokonalé stabilitě při ovládání a nejplynulejším dosažitelným zážitkům z jízdy.

To nejlepší z obou světů – BRABUS 800 je dokonalou kombinací luxusu nové úrovně a ohromujícího výkonu. Tato proslulý mega parník zrychlí z 0 na 100 km/h za 4,5 sekundy díky čtyřlitrovému objemu motoru V8 s dvojitým přeplňováním turbodmychadly, produkujícím 588 kW / 800 hp. Kroutící moment 950 Nm je trvale přenášen přes devítistupňovou automatickou převodovku, kterou lze nechat řadit buď automaticky nebo manuálně – to vše podle libosti řidiče. S elektronicky omezenou maximální rychlostí 250 km/h promění tento sofistikovaný vysoce výkonný vůz jakoukoli cestu v nezapomenutelný zážitek na silnici, podtržený nesrovnatelným komfortem a nápadnou elegancí.

Elegantní a mimořádně sportovní charakter modelu BRABUS 800 podtrhují naše charakteristická 24palcová kovaná kola BRABUS Monoblock M „PLATINUM EDITION“. Nejmodernější výrobní procesy a také jedinečná povrchová úprava „Shadow Chrome“ zajišťují ohromující, jedinečný vzhled, doplněný maximální pevností a odolností. Modul odpružení podvozku BRABUS snižuje luxusní SUV trvale o 25 milimetrů, díky čemuž je BRABUS 800 stejně agilní jako ohromující.

Naši specialisté na interiéry vyvinuli zakázkový, zcela ručně vyrobený interiér BRABUS Masterpiece speciálně pro tento zbrusu nový model, aby umocnili jeho okázalou eleganci a nekompromisní výkon. Nápadný design koženého interiéru Leonis-Orange, dotažený do posledního detailu, zaujme svou povrchovou úpravou, doplněnou speciálním prošíváním BRABUS Dual Cube, aplikovaným s naprostou přesností kolem celé kabiny včetně sedadel, ozdobných prvků a prostorů pro nohy, které jsou rovněž čalouněné v té nejjemnější kůži.

V zadní části kabiny dvě prvotřídní samostatná sedadla s četnými komfortními funkcemi, jako je nastavení více profilů, pamětí a s integrovaným odvětráváním a vyhříváním sedadel, nabízejí výjimečný komfort na palubě ve velkém stylu. K dalšímu doplnění sportovního a elegantního stylu je tento jedinečný koncept interiéru také vybaven řadou viditelných karbonových prvků implementovaných kolem palubní desky a dveřních panelů, hliníkovými pedály a kolíky zámku dveří, stejně jako lištami prahů dveří z nerezové oceli, které jsou doplněné podsvíceným logem BRABUS, měnícím barvu v souladu s ambientním osvětlením. BRABUS 800 hraje svou vlastní ligu, jelikož lze individuálně nakonfigurovat v každém detailu. Od barevného schématu karoserie a interiéru až po nejjemnější prvky prošívání a stehování – Vaše cesta už čeká. Omezeno pouze Vaší představivostí.