BRABUS 800 XLP SUPERWHITE – SHINE WHITE LIKE A DIAMOND

Vážení BRABUS partneři,

s pýchou bychom Vám rádi představili zbrusu nový model BRABUS 800 XLP Superwhite. Tento unikátní Go-Anywhere Pickup, přestavěný z modelu Mercedes-Benz AMG G 63, je druhým vysoce exkluzivním supervozem řady BRABUS Monochrome Design-Series, který je inspirovaný více než čtyřmi desetiletími BRABUS produkce.

BRABUS 800 XLP SUPERWHITE - SHINE WHITE LIKE A DIAMOND

DESIGN & EXTERIÉR

Elegance za každé situace

Nezaměnitelný charakter zbrusu nového BRABUS 800 XLP Superwhite je definován jeho jedinečným WIDESTAR exteriérem; nyní exkluzivně upraven monochromatickým lakem BRABUS Signature v barvě „Diamond White Pearl“, pro elegantní vzhled podtržený mimořádnou pozorností věnovanou detailům. Součástí karbonových prvků, implementovaných kolem bílého robustního podvozku a zdůrazňujících vlastnosti pickupu, jsou nově vyvinuté karbonové koncovky výfuku s integrovanými ambientními světly, které se rozsvítí při startu vozidla.

BRABUS 800 XLP SUPERWHITE - SHINE WHITE LIKE A DIAMOND


SÍLA & ZVUK

Nezastavitelný výkon za jakýkoliv podmínek

Zcela nový BRABUS 800 XLP Superwhite nabízí to nejlepší z oblasti výkonového inženýrství a využívání výkonu na silnici i mimo ni. Tento zážitek na čtyřech kolech, Supervůz s korbou schopný zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhé 4,8 sekundy díky čtyřlitrovému motoru V8 se dvěma turbodmychadly s výkonem 588 kW/800 HP.

Neutuchající síla 1 000 Nm se okamžitě přenáší v jakémkoliv terénu prostřednictvím devítistupňové automatické převodovky, kterou lze řadit buď automaticky nebo manuálně – to vše dle libosti řidiče. S elektronicky omezenou maximální rychlostí 210 km/h se BRABUS 800 XLP Superwhite řadí mezi nejrychlejší pickupy na světě.

BRABUS 800 XLP SUPERWHITE - SHINE WHITE LIKE A DIAMOND


KOLA & PODVOZEK

Ukované pro dobrodružství

Stejně jako jeho předchůdci je i zbrusu nový BRABUS 800 XLP Superwhite vybaven 22palcovými kovanými koly BRABUS Monoblock HD, navrženými pro maximální použití v těžkém terénu. Modul odpružení BRABUS Ride Control v kombinaci s typickou přední i zadní nápravovou převodovkou zajišťuje bezkonkurenční a plně nastavitelný zážitek z jízdy bez ohledu na destinaci.

BRABUS 800 XLP SUPERWHITE - SHINE WHITE LIKE A DIAMOND


INTERIÉR

Monochromatický luxus

Naši designoví specialisté nechali na zakázku ručně vyrobit BRABUS Masterpiece interiér, který je určený speciálně pro tento zbrusu nový model, aby odpovídal nezaměnitelnému BRABUS vzhledu.

Luxusní kožený design „White Heat“ propracovaný do posledního detailu zaujme svým ryzím povrchem, doplněným speciálním prošíváním BRABUS „Double Cube“. Takto perforované kožené čalounění z té nejjemnější kůže vede přes celou kabinu vozu včetně sedadel, ozdobných prvků a i prostoru pro nohy.