BRABUS 820

Stylový. Ikonický. Osvěžující.

Rádi bychom Vám představili nový BRABUS 820 na základě Porsche 911 Turbo S Cabrio. Adrenalin na čtyřech kolech. Ultimátní kombinace zábavy z denního ježdění na nejvyšší úrovni a síly bez limitu.

DESIGN A EXTERIÉR

Navrženo pro vyniknutí.

Jeho exkluzivní design se vyznačuje naším špičkovým aerodynamickým konceptem, který zajišťuje nesrovnatelný pocit z jízdy. Kolem extrémně sportovního podvozku Vás zaujme svým mimořádným dynamickým vzhledem řada viditelných karbonových prvků, jako je vložka předního nárazníku BRABUS, přední spoiler a výrazné boční klapky před zadními koly. Na zádi je nově vyvinuté zadní křídlo BRABUS a dokonalý difuzor BRABUS, které dotvářejí aerodynamiku super auta další úrovně.

SÍLA A ZVUK

Dokonalost přeplňovaná turbodmychadlem.

Sportovní ikona zrychlí z klidu na 100 km/h za neuvěřitelných 2,5 sekundy. A to díky 3,8 lirovému řadovému šestiválcovému bi-turbo motoru s nově vyvinutými, vysoce vykonnými turbodmychadly a výkonem 603 kW / 820 k. S elektronicky omezenou maximální rychlostí 340 km/h je BRABUS 820 jedno z nejrychlejších super aut, které jsme kdy postavili.

Vysoce výkonný výfukový systém BRABUS s aktivně ovládanými klapkami se vyznačuje nejmodernější technologií BRABUS a zajišťuje správnou akustiku i vzhled a zároveň zdokonaluje dodávku výkonu snížením protitlaku výfuku.

INTERIÉR

Mistrovské dílo luxusu.

Z čeho se vyrábí sny – naši odborníci na interiérový design vyvinuli speciálně pro BRABUS 820 na míru šitý, ručně vyrobený interiér BRABUS Masterpiece, který odpovídá charakteristickému vzhledu BRABUS Signature Look. Propracovaný do nejmenších detailů, černý, kožený design inspiruje svým dokonalým zpracováním se speciálním prošíváním BRABUS s kontrastním červeným lemováním a také milimetrově přesnými perforacemi na sedadlech, ozdobných prvcích a podlahových rohožích, které jsou rovněž povrchově upravené tou nejjemnější kůží.