BRABUS – PROGRAM INDIVIDUALIZACE PRO NOVÝ MERCEDES-BENZ E-CLASS (W/S 214)

S hrdostí představujeme náš zcela nový program individualizace BRABUS pro nový Mercedes-Benz třídy E. Pro vyšší výkon a agilitu na silnici – jsme nadšeni, že můžeme majitelům modelů řady AMG Sedan a Kombi představit nové spektrum sportovní elegance pro jejich vozidlo.

DESIGN A EXTERIÉR

Pro okamžitý WOW efekt dojmu první sekundy nabízí nový program individualizace BRABUS řadu na míru vyrobených exteriérových komponentů z vysoce kvalitního polyuretanu. Přední spoiler BRABUS dodává třídě E nápadnější vzhled a zároveň minimalizuje vztlak na přední nápravě, což dále optimalizuje jízdní stabilitu při vysokých rychlostech. Jedinečný přední pohled je vizuálně vylepšen díky dynamicky zakřiveným vložkám vnějšího obložení BRABUS s integrovanými světly pro denní svícení. Vzadu se do designu plynule integrují čtyři typické zaoblené černo-chromové koncovky výfuku BRABUS o průměru 90 milimetrů.

SÍLA A ZVUK

Portfolio BRABUS pro nový Mercedes třídy E samozřejmě zahrnuje také speciálně vyvinuté zvýšení výkonu motoru. Modul BRABUS PowerXtra D22, přizpůsobený elektronice motoru vozidla pomocí technologie přímého plug-and-play, zvyšuje špičkový výkon konfigurace Mercedes-Benz E 220d na 169 kW / 230 k a maximální točivý moment 480 Nm. Díky tomu je modernizovaný turbodiesel na silnici mnohem agilnější: z klidu zrychlí varianta Sedan na 100 km/h za 7,4 sekundy. Jeho maximální rychlost je zvýšena na 243 km/h.

KOLA A PODVOZEK

Kombi je vybaveno 21 palcovými desetipaprskovými ráfky BRABUS Monoblock Z „Platinum Edition“ obutými do pneumatik 255/35 ZR 21 a 285/30 ZR 21 Continental SportContact 7. Nejmodernější technologie kování a CNC obrábění zajišťují dokonalou kombinaci lehké konstrukce a maximální pevnosti kola. Vozidlo lze snížit až o 15 milimetrů díky modulu odpružení BRABUS SportXtra.

INTERIÉR

Program individualizace BRABUS nabízí přední prahové lišty ve dvou různých verzích: jedna s bíle podsvíceným nápisem BRABUS, druhá ve variantě, ve které je nápis BRABUS podsvícen 64 různými barvami analogicky ke standardnímu ambientnímu podsvícení. Hliníkové pedály BRABUS vytvářejí další sportovní akcenty. Vysoce kvalitní velurové potahy BRABUS na prostor pro nohy a kufr vykouzlí z interiéru ještě jemnější atmosféru.