BRABUS raketová loď – BRABUS 900 Rocket Edition

Nejrychlejší SUV na světě – BRABUS 900 Rocket Edition na základě Mercedes-AMG GLE 63S 4M Kupé

22.09.2021 – Zcela nová edice vozidel BRABUS 900 ROCKET, postavená na základě Mercedes-Benz GLE 63S 4MATIC+ Kupé, je nejnovější z naší řady plně vybavených raketových lodí; navržená tak, aby vyzývala limity a stanovila nové standardy ve světě moderních, vysoce výkonných sportovních superaut. Je každodenním přemisťovadlem pro dobrodruhy a kosmonauty – pro ty, kteří se nespokojí s málem. Je to nejrychlejší SUV na světě, které se vyznačuje nezaměnitelným vzhledem, energickou agilitou a bezkonkurenčním zážitkem z jízdy bez ohledu na cíl cesty. 4,5litrový motor V8 BRABUS 900 s dvojitým přeplňováním turbodmychadly poskytuje výkon 662 kW / 900 k. Odvážný a nově vyvinutý zdokonalený aerodynamický koncept, 24palcová aerodisková kola, činí z této silniční rakety dechberoucí poutač, podtržený brutálním zvukem díky přívěrami řízenému sportovnímu výfukovému systému BRABUS. BRABUS 900 ROCKET Edition, doplněný výjimečným na míru zpracovaným interiérem BRABUS Masterpiece, je připraven na jakékoli dobrodružství v naší sluneční soustavě i mimo ni!

Stylově až za horizont – náš na míru vyrobený, vysoce kvalitní karbonový exteriérový koncept BRABUS dodává tomuto nadzvukovému fastbacku ještě velkolepější vzhled a zároveň rozšiřuje jeho aerodynamický potenciál pro maximální zábavu z jízdy. V přední části nově vyvinutý spodní spoiler charakterizuje agresivní profil BRABUS 900 ROCKET Edition a zároveň výrazně snižuje vztlak přední nápravy při jeho ohromujících vysokých rychlostech, což vede k dokonalé stabilitě ovládání. V zadní části jsou čtyři koncovky výfukového systému sportovního SUV doplněny přepracovaným celokarbonovým difuzorem v kombinaci s karbonovým lemováním bočních výstupů vzduchu ze zadního nárazníku. Důrazně sportovní design a vzrušující aerodynamiku završuje výrazný karbonový zadní spoiler.

Přestavba karoserie BRABUS 900 ROCKET Edition vyniká svým jedinečným lakem BRABUS „Superior Grey“ a vyznačuje se také svým nekompromisním smyslem pro detail. Exkluzivní design podtrhují prvky z uhlíkových vláken kolem lemů blatníků na přední a zadní nápravě. Charakteristická maska ​​chladiče s integrovanými otvory pro přívod vzduchu a osvětleným logem Rocket, stejně jako naše červené charakteristické BRABUS pruhy, završují sportovní, extravagantní vzhled kupé a zajišťují nezaměnitelný vzhled BRABUSu.

Připravte se na vzlet a nenechte se ničím zastavit na vaší cestě stratosférou; za volantem BRABUS 900 ROCKET Edition je zaručen špičkový výkon a nesrovnatelný zážitek z jízdy! Tato ambiciózní přestavba, která kombinuje výkon supersportovního vozu připraveného na závodní trať s použitelností vizionářského moderního sportovního SUV kupé, nabízí optimální dodávku výkonu a bezchybnou životnost. 4,5litrový motor BRABUS 900 ROCKET V8 s dvojitým přeplňováním vysoce výkonnými speciálními turbodmychadly, přenáší přímo na asfalt ohromujících 662 kW / 900 k. Točivý moment 1250 Nm je přenášen přes devítistupňovou automatickou převodovku, kterou lze řadit buď automaticky nebo manuálně. Jejím prostřednictvím vystřelí BRABUS 900 Rocket Edition z 0 na 100 km/h za pouhé 3,2 sekundy a v závislosti na zvolené kombinaci pneumatik/kol se elektronický omezovač rychlosti zastaví až na hodnotě 330 km/h.* Správnou raketovou akustiku zajišťuje vysoce výkonný sportovní výfukový systém BRABUS z nerezové oceli s aktivně řízenými přívěrami, který je navržen tak, aby poskytoval dokonalý výkon motoru snížením protitlaku výfukových plynů a podtrhl atletický vzhled kupé. Aktivní ovládání zvuku umožňuje řidiči přepínat mezi silně agresivním barytonem V8 v režimu „Sport“ a jemným šepotem v režimu „Coming Home“ pouhým stisknutím tlačítka.

Exkluzivní design BRABUS 900 ROCKET Edition zdůrazňují 24palcová high-tech kovaná kola série BRABUS Monoblock Z „Platinum Edition“, která díky použití nejmodernějších výrobních procesů nabízejí jak jedinečný vzhled, tak maximální pevnost. V souladu s charakteristickým designem ROCKET edice jsou kola vybavena karbonovými BRABUS ROCKET 900 Aero Disky pro lepší aerodynamiku a extra vzrušující vzhled. Aby bylo možné pro BRABUS 900 ROCKET Edition posouvat hranice a dosáhnout maximální rychlosti 330 km/h, musí být vůz vybaven 23palcovými kovanými koly a vysoce výkonnými pneumatikami Continental. Se sportovní jednotkou BRABUS Airmatic Sports Unit lze snížit světlou výšku až o 25 milimetrů a zlepšit tak dynamiku jízdy díky nižšímu těžišti.

Štěstí přeje odvážným – jak naznačuje červeně orámovaný zadní znak; edice BRABUS 900 ROCKET je vybavena vším, co můžeme nabídnout, včetně mistrně vyvinutého interiéru Masterpiece navrženého tak, aby odpovídal jeho sportovnímu, energickému vzhledu a také nekompromisnímu výkonu. Šedý kožený design, dotažený do posledního detailu naším zkušeným týmem řemeslníků, zaujme svou dokonalou povrchovou úpravou, doplněnou hřebenovým prošíváním aplikovaným s naprostou přesností na sedadlech, ozdobných prvcích a v prostorech pro nohy, které jsou rovněž čalouněny tou nejkvalitnější kůží. Červené prošívání završuje sportovní nádech SUV ve shodě s charakteristickým pokovením „Rocket Red“ aplikovaným na všechny stříbrné prvky kokpitu od spínačů po kryty reproduktorů a ventilační otvory, stejně jako pedály, kolíky zámků dveří a pádla řazení RACE na volantu. Každý zájemce o BRABUS 900 ROCKET Edition si samozřejmě může své superauto nakonfigurovat individuálně v každém detailu, k čemuž samozřejmě patří i barevné schéma karoserie a interiéru.